Gidilecek yollar ve yapılacak işler var. Yeni başlangıçları desteleyecek olan hareketli ve canlı bir gündeyiz. Bugün önümüze gelen farklı ve değişik her şeyin sağlayacağı fayda uzun dönemde maddi ve manevi olarak çok önemli olabilir. Pratik ve çözüm odaklı hareket tarzı ilerlememizi kolaylaştırırken, uzun ve dolambaçlı yollardan gitmeyi seçersek aklımız karışabilir. Acele ve telaşe ile yapılan işlerde sorunlar olabilir. İyice araştırmadan yada iyi birhesap yapmadan, gerçeği tam olarak görmeden karar almayalım veya sözler vermeyelim.

İyi niyet ve saflık suistimale açık şekilde zarar görmemize sebep olabilir. Kullanılmak istemiyorsak neye evet neye hayır dediğimize dikkat edelim.  Karşılığını almadığımız işler keyfimizi kaçırabilir. Bu anlamda emeğimizin değerini istemekten çekinmeyelim. Ciddi ve sorumluluk sahibi yaklaşımlar ödülünü beraberinde getirirken, kafa karışıklığımızı yada iyi niyetimizi fırsat bilip kullanmak isteyenler olabilir.

Çalışkan enerjimiz ve cesaretimiz, yeni ve farklı olana esnek yaklaşımlar yolumuzu açarken, karmaşık yada sırlı kaldığımız durumlarla kendimizi yeterince açık ve net ifade etmediğimiz ortamlarda tıkanmışlık hissimiz olabilir. Yeteneklerimizi , bilgi ve tecrübemizle kullanarak günümüzü çok bereketli ve kazançlı şekilde geçirebiliriz. Ümidimizi ve motivasyonumuzu yüksek ve canlı tutalım !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bana bahsedilmiş tüm yetenekleri, içimdeki bilgelik ve cesaretle birleştirip kendimin ve bütünün en yüksek hayrına kullanıyorum. Akıp giden zaman içinde tüm deneyimlerim beni ümitle yeniden motive ediyor ve yaşamımı neşe içinde kendi ışığımı yansıtarak yaşıyorum.