Gün çalışma ve kazanma günü. Çalışma yaparken değişik yollar ve yöntemlerle iş yapmak iyi olabilir. Bugüne kadar kullandığınız yol ve yöntemlerin iflas ettiğini düşünüyorsanız, tüm bunlardan arınıp derin ve köklü değişimler yaşamak için harekete geçebilirsiniz. Farkındalık düzeyimizin iyice yükseldiği durumlarla karşılaşabiliriz. Bu tip zamanları değişime kaynak olan yönüyle iyi değerlendirmek gerekiyor. Özellikle rahatlık alanımızdan çıkarak düşünce şeklimizi değiştirmekle başlayacağımız her alanda başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Yabancılardan gelen fikir ve önerileri iyi değerlendirmek gerekiyor.Alışkanlıklar yada geleneksel yol ve yöntemlerle yeni ve farklı olanın mücadelesinde hırplanmak yerine daha kabullenci olmak ve atak davranmak ilerlememizi kolaylaştırırken, direncimiz ne kadar yüksekse hissedeceğimiz acı yada zorluk o kadar fazla olabilir.

Maddi değerleri oluşturmakla ilgili yeni planlara ve yeni düzenlemelere gitmekte fayda var. Özellikle yeni hedeflerimizi oluştururken bugüne kadar yapmadıklarımıza yada hatalarımıza bakarak hareket etmek zihnimizi açabilir. Hesap yaparken tüm detayları ve ayrıntıları iyi değerlendirmek durumundayız. Göremediğimiz detaylar ileride başımıza sorun açabilir. Neye evet neye hayır diyoruz dikkat edelim. Ertelenmiş ve bitmemiş işleri yeni bir bakış açısıyla tekrar ele almakta tereddüt etmeyiniz. Demiri tavında dövmek gerekiyor…

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yaşadığım tüm farkındalıkları yaşamımda değişimim ve tekamülüm için kaynak olarak kullanıyorum. Bakış açılarımı değiştirerek kendimi özgür ve yenilikçi bir enerjiyle donatıyorum. Yaşamıma bolluk ve bereket katan tüm değişimler için şükürler olsun. Maddi ve manevi zenginlik içindeyim.