Şifalanmak için ve şifa ile ilgili arayışlarımız ve  bu anlamda bir profesyonele danışmak için iyi bir gündeyiz. Günün kendini iyi hissetme, form tutma  yada uzun zamandır müzmin şekilde devam eden sağlık problemi yada duygusal problemlerin çözümüne ulaşmayı mümkün kılan bir enerjisi var. İyileşmek istiyorsak yapabileceğimiz çok şey var ve ilki kabuğumuzdan çıkmak derdimizi söylemek. Hem de bunu bilen ve anlayan empati kurup bizi anlayacak bir profesyonelle yapmak çok anlamlı olacaktır.

Bu ayın içinde, önemli değişimler yaşamımıza ister istemez gelecektir.  Karşımıza gelen ve halletmemiz gereken uzun zamandır bekleyen sorunları görmezden gelmeyi bırakıp, esnek yaklaşımlarla değişimi kabul etmek gerekiyor. Neye ne kadar uyum sağladığımız yada uyumsuz olduğumuz, kullandığımız  ölçüler değişmeden yaşamımıza huzur gelmeyebilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için daha gerçekçi  yaklaşımlara ihtiyacımız var.İnanmadığımız şeyleri yapmayı bırakıp, inandığımız ve kendimize ait olan hedeflerin peşinden gitmeyi seçersek yol alabiliriz.

Hayal ve idealler bir nokta da birleşebilir. O  noktanında inanmak ve cesaretle ilerlemek olduğunu hatırlayalım. Hayat korkarak değil korkularla yüzleşip cesaretle hareket edenlerin yazdığı başarı öyküleri ile doludur. Sizin nasıl bir öykünüz olsun isterdiniz ? Bunu yazın ve yaşayın!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Fiziksel, duygusal, ruhsal olarak yaşamıma akıp gelen şifa enerjisini sevgiyle kabul ediyorum. Bu şifa enerjisi ile başlayan yeni dönemimde hayallerimi ete kemiğe büründürmek için gereken her türlü değişimi esnek yaklaşımlarla yaşamıma alıyorum ve kendimi başarı öykümü oluşturuyorum.Şükürler olsun.