Günün organizasyon için yüksek olan enerjisi öğrenerek ve eğlenerek yapılacak çalışmaların etkin olabileceğini gösteriyor. Bugün odaklanarak yapacağımız çalışmalarda amacımıza hizmet eden ayrıntıları öğrenerek hedeflerimizi nasıl gerçekleriz bunun adımlarını oluşturabiliriz. Uzun zamandır hayalini kurduğumuz konularda ilerleme sağlamak için bu işi iyi bilen profesyonellerden destek almak ve yardımlaşmak çok iyi sonuçlar verebilir.

Yaşamın akışında keyifli işlere zaman ayırmakta zorlanıyorsak ve artık keyif almadığımız işlerden ayrılıp yeni iş alanlarına geçmek istiyorsak bunlarla ilgili çalışma ve yeni hedefler oluşturmakla uğraşabiliriz. Uyumlu olmak ve uzlaşma kültürünü kullanmak çok önemli olmakla birlikte, fazlasıyla uyum sağlamaktan kendimizi unutur durumlara vardıysak bir süre kendimizi bu anlamda yenilenmek için içe dönük görebiliriz. İçimizdeki gerçek benle olanı arasındaki farkı tespit ederken kullandığımız ölçülerin yeterliliği yada yetersizliği ortaya çıkabilir. Yaşam içindeki kısa orta ve uzun dönem amaçlarımızı bir daha gerçek bir benlikle gözden geçirmekte fayda var.

Romantizm ve aşkın , inanmanı gücünü iliklerimize kadar hissedebiliriz. Aşk kapıda olabilir yada kapıyı çalabilir eğer müsaade ederseniz. İlişkilerin test edilebileceği bugünün önemli konusu gerçekten aşık mısınız yoksa hayranlık mı var ? Hatta daha cesur bir ifade ile seksi olan çekici olan sizin gerçekten sevdiğiniz mi ? Gerçek sevgi ile aşka aşık olma arasındaki farkta kullandığımız ölçülerde görünüyor. Bakmak gerekiyor !

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ruhuma ve inançlarıma göre kendime en uygun olan hayatı yaşıyorum.Yaşamımda aşka ve romantizme yer açıyorum. Aşkların ve sevgilerin en yücesi ile kendim için en mükemmel kişiyi yaşamıma kabul ediyorum. Seviyorum ve seviliyorum.