Hızlı ve çabuk…Bugün çok fazla şeyi bir arada yapma isteğinin getirdiği yoğunlukla geçebilecek bir gündeyiz. Organize, kendimizi odaklayarak yapacağımız çalışmalarda ilerleme sağlarken telaşlı olmamaya ve sakin kalmaya özen gösterelim. Basit kazalarla yaşanacak olumsuz durumlar gündelik tempomuzu aksatabilir. Odaklanma sorunu yaşama ihtimaline karşı iyi bir iş listesi oluşturmak ve önceliklendirme yapmak çok fayda sağlayacaktır. İnanmanın yanında yeteneklerimizi de kullanmayı becerebilirsek çok hoş sonuçlar elde edebiliriz.

Günün sıcak ve samimi bir yüzü var. Bunu tüm ilişkilerde hissederken, ukala ve kendini beğenmiş yaklaşımlar bu tip durumlarda sorun yaratabilir. Paldır küldür yapılan davranışlar ile patavatsızca edilen sözlerin bedeli çok yüksek olabilir. Uzlaşmak ve anlaşmak, hazırlıklar yapmak, fikir alışverişinde bulunmak, danışmanlık almak gibi konular gündemimizde ise bugünü iyi  değerlendirelim. İstemenin ve inanmanın gücünü en fazla  görebileceğimiz  böyle bir günde , sorunların kökenine inmek gerekiyor.

Oyun oynamaktan vazgeçip daha ciddi olmak, planlarımızı gözden geçirmek ve yeniden planlar oluşturmak için çalışma yapabiliriz. Kazanmak çok önemli ancak kazandığımızı da nasıl harcadığımız çok önemli.  Açık ve saf şekilde ortaya konan her şeyde sömürüye açık durumlardan zarar görülebilir. Kendi değerimizi bilerek hareket edelim. Günün içinde romantizme ve aşka zaman ayıranlar çok hoş zamanlar geçirebiliriz. Aşırı öfkeye ve patlamalara karşı dikkatli olalım ! Aklımız karışık, zihnimiz dağınıksa karar almayalım!

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ruhum , zihnim,duygularım ve bedenimle bir  bütünüm.  İçimdeki bilgeliği  ve yeteneklerimi, hayallerimi gerçekleştirmek için kaynak olarak kullanıyorum. Yaşamımda aşka ve sevgiye yer açarak dengemi buluyorum.