Kazanca dönük çalışmaların karşılığı olabilecek bir gün. Uzun zamandır emek verdiğimiz işlerin derinleşip daha iyi köklenmesi için üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme zamanı. Neye başladık neler yaptık ne kadar yol katettik bunu değerlendirip devamını nasıl getireceğiz bakalım. Birlik olma, birlikten doğan güçle hareket etme ve ortak kazançları arttırma zamanı diyebiliriz. Özellikle ortaklaşa yürütülen projelere zaman ayırmak ve takım olarak hareket etmek iyi kazançlar getirebilir.

Bugün temel atmak istediğimiz konularda daha çalışkan ve gayretli olurken, ertelemeden ilerlemeye gayret gösterelim. Duygusal kararlar yaşamımızı zora sokarken, gereksiz endişe ve kaygılarla günü heba etmemeye gayret gösterelim. Kendimizi kullanılmış gibi yada kurban edilmiş gibi hissediyorsak kendinizin müsaade ettiğini unutmayın ! Detaylar ve titizlik işlerin tamamlanmasını geciktirebilir. Arınmak ve iyileşmek için daha ne yapabiliriz bunun arayışı içinde danışmanlık alabiliriz.

Emeğimize değer biçmek, bugüne kadar neye evet neye hayır dedik ve neleri erteledik bir bakmak, kendi yeteneklerimizi kendimiz için ne kadar kullandık değerlendirmek dahası bugüne kadar ne yaşadık bir sorgulama zamanı.Yaşamınızda kendinize yer açma zamanı eğer bugüne kadar bunu unuttuysanız lütfen şimdi hatırlayınız.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bugüne kadar tutunduğum tüm engelleyici duygu ve düşüncelerden kendimi özgürleştiriyorum. Evrenin sunduğu bilgeliği  yaşamın akışı içinde en mükemmel şekilde kullanıyorum. Kendi yaşamıma sahip çıkyorum. Bolluk ve bereket enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum.