Berekete ve kazanca giden yolda ilerlemek için yapacaklarımız var. Gün kazançlı işler için iletişim içinde olacağımızı gösteriyor. Bugün açık ve net olmak gerekiyor. Anlaşılır olmak kendimizi iyi hissettirirken yeni anlaşmalar açısından da çok önemli. İleriki zamanlarda elde edeceğimiz başarılara temel oluşturacak çalışmalar yapabiliriz. Çalışarak ilerleyeceğiz ve sonuç odaklı olmak kazandıracak. Neye muhalefet ettiğimize bir bakalım.

Günün öğrenmeye ve yeni olana açık enerjisi, esneklikle ve cesaretle hareket etmemizin iyi olacağını gösteriyor. Tutkulu ve çalışkan yaklaşımlarımız , kendimizi ve duygularımızı iyi ifade ettiğimiz takdirde başarılı olabileceğimiz fırsatları kullanabiliriz. Bugün danışarak ve fikir alarak ilerlemek yada verimli tartışmalar ve fikir alışverişlerinin yeniden temel atmak istediğimiz durumlarda çok yararlı olabileceğini gösteriyor.

Kurban edilmiş gibi yada  kendimizi kullanılmış gibi hissediyorsak o zaman şu soruyu soralım kendimize “buna kim müsaade etti ?”.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bereket ve bolluk enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Kendimi ve duygularımı açık ve net şekilde ifade ediyorum ve anlaşılıyorum. Başkalarından gelen fikir ve önerileri değişimlerim için ilham kaynağı olarak kullanıyorum.