Günün maddi ve manevi denge ile ilgili olan enerjisi bir taraftan düşündürürken bir taraftan da araştırmaya itecek. Belli konularda yeni temel atmak veya fikirsel olgunlaşmaları maddi varlıklara dönüştürmek isteyeceğiz. Ne yapacağımızı bilir şekilde kararlı hareket ettiğimiz sürece bugün başarıya adım adım yaklaşabiliriz. Özellikle sabit kaldığımız önyargılı durumlarda sorunlarla uğraşmaya devam ederken, farkındalıkla bakış açımızı değiştirerek hareket edebilirsek o zaman devrimsel değişimlere doğru yeni dengeler kurabiliriz.

Detaylar üzerinde konuşarak yada araştırarak yapacağımız çalışmalarla maddi kazançlarımızı nasıl artıracağız bulabiliriz. Özellikle maddi kazançlar günün özünü oluştururken yatırıma dönük düşüncelerimiz olacak. Fikirlerimizi yeni ve farklı yollarla ortaya koyarken özgün çalışmalar içinde olacağız. Uzun zamandır çektiğimiz bir sıkıntı veya sorun varsa şifalanmak yada arınmak amacıyla çalışmalar yapabiliriz.

Olmayan yada yapamadığımız ertelediğimiz ne varsa bunlar üzerinde yeniden farklı yol ve yöntemleri kullanarak çalışmalar yapmak iyi olabilir. Neyin ne kadar farkında olduğumuz ve değiştirmek istediğimiz üzerinde düşünelim. Farklı olana daha sıcak bakmak ve varsa değişmeyen sorunlu döngümüzü kırmak için yeni yöntemleri denemek iyi olabilir. Düşünce şeklimizi değiştirirsek çok şey başarabiliriz. Her şeyi kontrol etmek yerine akışa göre yeni deneyimlere açık durmakta fayda var.

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın akışına güveniyorum. Yeni ve farklı fikirleri ve yöntemleri kendi yeteneklerimle birleştirerek kendime değişim kaynağı olarak kullanıyorum. Bu yolla yaşadığım değişimlerle yaşamıma akıp gelen maddi ve manevi bolluğa şükürler olsun.