Hareketli ve organize bir gündeyiz. Bir araya geldiğimiz kişilerle keyifli anlar geçirebiliriz.Bugün ya keyfimiz çok yerinde olacak yada keyfimizi bozan olayların etkisiyle kendi içimize kapanacağız. Aslında kendi başımıza kalıp geçireceğimiz anlarda çok sıkıcı gelebilir. Sosyalleşmekle çalışmak zorunda olmak arasında sıkışıp kalabiliriz.Ufak gerginliklerin büyük patlamalara dönüşebileceğini unutmadan hareket edelim. Özellikle aşırı dengesiz anlarda paldır küldür durumlarla birlikte gelen acımasız yaklaşımlar can yakıcı olabilir. Sözel olarak son söyleneceği ilk söylemek,gemileri yakmak ve dönülmez yollara girmek sonradan pişmanlık getirebilir.

Amaçlarımızı hayallerimizle birleştirecek şekilde hareket etmeyi seçersek o zaman düzenleyici bir rolle kendimize ve yaşantımıza çekidüzen verebiliriz. Uzun süredir üstünde çalışıp halledemediğimiz durumlara düzenleyici yaklaşımlar ile çözümler üretebiliriz. Bu anlamda profesyonel yardım almak veya danışmanlık almak iyi olabilir. Neyine kadar bildiğimizi , bilmediğimiz konularda da o konunun uzmanlarına başvurmayı deneyelim.

Kıskançlık ve aşırı talepkarlık dikkat edilmesi gereken durumlar.İlişkilerde özellikle hassas yaklaşımlarla sorunlar çıkabilir. Sorunlu olan ilişkilerde bu anlamda kopmalar olabilir. Denge kurmak isteyenler ve yeni tanışmalarla başlayan romantik ilişkiler için harika bir enerji var. Romantizme ve aşklara bugün fırsat vermek gerekiyor. Hızla başlayan ilişkilerde gerçekten aşık mıyız yoksa aşka mı aşık olduk sorgulayalım ! Ne yaparsak yapalım odaklı ve inançlı olalım. İnanç eksikliği ve maymun iştahlı yaklaşımlarla hiçbir şey yapamadan darmadağın olabiliriz.

GÜNÜN OLUMLAMASI

Önce hayal ediyorum sonra odaklanıp yapıyorum. Aşkın ve romantizmin yaşamıma kattığı renkleri en derin duygularla doyasıya yaşıyorum. Yaşamaktan keyif alıyorum.Şükürler olsun.