Günün yoğun akan enerjisi, özellikle iletişim açısından çok önemli. Yaşamımızda somut olarak elde etmek istediğimiz sonuçlar için ciddiyetle harekete geçme zamanı. Yapılacak şeylerin ne olduğunu sorumluluk anlayışı içinde ele almak ve bunları yapmak ilerlememizi sağlarken gerçekçi yaklaşımlarla bugüne kadar üstesinden gelemediğimiz işlerde çözümler üretebiliriz. Kafamızı kaldırıp bakmadığımız, göremediğimiz yada bir türlü kabul etmediğimiz duygusal ve zihinsel engelden arınma zamanı şimdi. Günün içinde ilham alan ve veren sıcak ilişkilerin semeresini ilerleyen zamanlarda görebiliriz.

Ne yapacağımızı belirlerken hızla ilerlemek yerine istediğimiz sonucu alacağımız şekilde hareket etmeye özen gösterelim. Kendi sorunlarımıza ve ailevi sorunlara duyarsız kalmayalım. Bilmediğimiz konularda yardım almak hem iyi gelebilir hem de sürecimizi hızlandırabilir. Öğrenmek ve öğrendiklerimizi kullanmak içinde  iyi bir gün. Harekete geçip başlangıçlar yapmak karşımıza çıkan zorluklar ve tersliklerden dolayı biraz canımızı sıkabilir. Bakış açımızı değiştirip durumu tekrar değerlendirmek iyi olabilir. Kızıp sinirlenmek yada kaçmak yerine öğrenmemiz gerekeni öğrenelim. Kurtulmamız gereken ön yargılardan sıyrılıp daha esnek olalım.

Gün için sözel olarak çok şaşırtıcı konuşmalardan dolayı ilginç durumlar oluşabilir. Sürprizlere ve yeni gelişmelere hazır olmak veya hemen adapte olmak gerekebilir. Fırsatları görmek ve değerlendirmek gerekiyor. Yabancılardan öğrenecek şeylerimiz var. Alıcılarınız açık olsun…

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Zengin bakış açılarıyla yaşamın bana sunduğu fırsatları değerlendiriyorum. Değişim benim yaşamımda her an yaşanıyor ve ben kendimi öğrenerek değişime hazır tutuyorum. Öğrendikçe değişiyorum değiştikçe öğreniyorum.