Ya oyun oynamaya devam edeceğiz yada işi ciddiye alacağız. Hangisini seçeceğimiz hedeflerimizle ilgili. Öğrenecek ilerlemek için uygun bir enerji var. Bazı şeyler kitaplardan değil yapılarak öğrenilir. Elini taşın altına koymak ve sorumluluk almak , bunu yaparken de kendi yeteneklerimizin farkında olmak ve yaptıklarımızın karşılığını da almak gerekiyor.

Canımız sıkılınca vazgeçeceğimiz şeyleri yapmaya yapmaya başlamamak daha iyi. Hayal kurmak ve hayal dünyasında yaşamak yerine, hayallerimizi yapacaklarımız için bir ilham kaynağı olarak kullanmakta fayda var.  Nereye gideceğinizi biliyorsanız o zaman ilerlemek için beklemeyin. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız o zaman şimdi hedef belirleme zamanı. Sene başından bu zamana kadar geçen sürede yapmak için başladıklarınız neyse bunlarda düzenlemeler  yapmak ve aksayan durumlar için özellikle profesyonel yardım almak bugün çok işinizi kolaylaştırabilir.

Organizasyonel  faaliyetlerle,toplanıp ve fikir alışverişinde  bulunmak için oldukça hoş bir enerji. Odaklanarak ilerlemeye, aynı anda çok şeyi yapmak yerine verimli çalışmak önemli. Aşırı sinirli ve gergin ortamlarda acele ve telaşla gelen kazalara karşı dikkatli olalım. Bugün kafamızı karıştıran durumlarda hemen karar almayalım. Aklımız karışıkken alacağımız kararlardan pişman olabilir. Zekamıza güvenerek yeteneklerimizi onay beklemeden kullanmaya çalışalım.

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Hayallerimi yapacaklarım için kaynak olarak kullanıyorum. Ben önce hayal ederim sonra yaparım. Tüm yeteneklerimi hayallerimi gerçekleştirmek için kullanmaya gönüllüyüm.Kendimi takdir ediyor ve onaylıyorum. Ben değerliyim.