Ailenizle, dostlarınızla, sevdiğinizle bir araya gelmek ve eğlenceli zaman geçirmek için iyi bir gün.  Yalnız kalıp inzivaya çekilenler bugünü ruhsal ve duygusal yönden arınmak için kullanabilirler. Büyük çaplı organize işler içinde oldukça iyi bir enerji var. Günü en iyi anlatan cümle “birlikten kuvvet doğar” . Bir arada olurken yardımlaşmak, destek almak ve vermek gerekiyor. Ertelenmiş ve bekleyen yada gelişmekte olan konuların üzerine gitmek bugünün kazançlı kapıları açabileceğini gösteriyor. Tamamlayıp bitirdiğimiz şeylerden dolayı maddi ve manevi kazançlar elde edebiliriz. Özellikle ciddi emek harcayarak yaptığımız işlerin artık büyüdüğünü görmek keyfimizi yerine getirebilir.

Başlanmış ve devam eden önemli konularda desteğimizi sürdürmeli ve sorumluluklarımızı almalıyız. Bugün neye evet diyorsak ne olduğunu iyice anlayalım. Detaylarını görememekten yada aşırı detaylara takılmaktan kayıplarımız olabilir. Endişe ve kaygıların öne çıktığı durumlar olabilir. Endişelerin kaynağında ne olduğuna iyi bakmak gerekiyor. Kazanmak için çalışmak gerekiyor. Maddi varlıkları oluşturmak emek istiyor. Hazırcı ve kolaycı yaklaşımların tükendiği zamanlar yaşandığını farkedenler emeklerini daha verimli ve etkin nasıl kullanacaklar bunlar hakkında da danışmanlık alabilirler.

Fedakarlık yaparak yaşamınıza devam ediyorsanız kar beklentinizi kaldırmanız gerekiyor. Hayalkırıklığı yaşayabilirsiniz yada “ben ne yaşadım” sorusunu sorabilirsiniz. Erteleyerek yaşamınıza devam ediyorsanız bilin ki ertelediğiniz hayatınız. Alınganlık ve duygusal birikimler , seslendirilmemiş duygular rahatsız edici boyutta olabilir. Eskimiş işe yaramayan duygulardan arınarak ve her şeyi kontrol etmekten vazgeçerek ataletten kurtulabilir ve ilerleyebilirsiniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın akışına güveniyorum. Hayatımı paylaşarak sevgi içinde yaşıyorum.Kendime ait olan sorumlulukları alıyorum. Duygularım ve ruhumla bir bütün olarak zihnimi kendimin ve bütünün hayrına mükemmel şekilde kullanıyorum. Sahip olduklarıma ve bugünden itibaren sahip olacaklarıma şükürler olsun.