Yola çıkmadan önce biraz hazırlık gerekir ama her şeyden önce kararlı olmak gerekir. Bugün işte kararlı olma günü. Vereceğiniz kararlar öncelikle içinizden gelen özünüzden ruhunuza ve yaradılışınıza uygun kararlar olmalı. Uzun süredir değiştiremediğiniz konu yada konular varsa özellikle isyan duygusuyla hala sizi bağlıyorsa ve özgürleşemediyseniz işte şimdi bugün bunlar için harekete geçebilirsiniz. Şifalanmak , zarar veren ve engelleyen duygulardan kurtulmak, özgüven kazanmak ve değişim için bir şeyler yapmanın günündeyiz. Bunun için istek ve arzunuzu  gösterecek şekilde adım atmaya başlayabilirsiniz.

Geçmişten getirdiğiniz ve bir türlü çözemediğiniz parasal konular ile kendinizi güvende hissetmek için yapamadığınız yatırımlar bugünden sonra çözüm bulabilir. Çözümün kendinizde olduğunu unutmayın. Kendi yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı hem çözüm bulmakta hem de bu çözümü uygulamakta kullanınız. Bir yerlerden onaylanmayı beklemeyin.  Kendi yeteneklerinize öncelikle siz güvenmelisiniz. Kaçışların getireceği sonuç bellidir. Sorunlardan kaçarak kurtulamazsınız. Agresif ve sinirli yaklaşımlar ile bağırarak yada sözel olarak ağır ifadeler kullanarak sorunların çözümüne katkıda bulunamayız.

Kendimizi ve duygularımı ifade etmekte daha açık ve anlaşılır olmak gerekiyor. Dolambaçlı ve kapalı yaklaşımlar yerine daha açık ve net olmak gerekiyor. Sonuçları iyi okumalı ve değerlendirmeliyiz. Çok materyalist yaklaşımlar işimizi zora sokarken, aşırı hayalci ve gerçeklerden uzak yaklaşımlarda bir o kadar zorluk getirebilir.

Günün öne çıkan kelimeleri, kararlılık, irade, motivasyon, ışık, esneklik, diplomasi, amaç ve inanmak.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bugüne kadar kendimi engelleyen tüm duygulardan özgürleşerek yeni bir yaşama cesur ve kararlı adımlarla ilerliyorum. Sahip olduğum yeteneklerimi kullanarak aldığım kararlarla yaşamıma sahip çıkıyorum ve yaşamımın bana ait olan tüm sorumluluklarını üzerime alıyorum.