Dengemizi korumakta zorlanabileceğimiz bir gündeyiz. Özellikle huzur ve uyum konusunda dikkatli olmamız gerekiyor. Huzursuzluk uzlaşmaz tavırlarla birlikte tansiyonu yükseltebilir ve ani parlamalar öfke ile kontrolsüz davranışlara yol açabilir. Günün hassas ve romantik enerjisi, keyifli toplantılarda neşemizi ve keyfimizi artırırken, aksi durumlarda keyfimizi kaçırabilir. İlişkilerde tutkulu ve romantik bir dönemi ve başlangıçları gösteren enerji, sorunlu ilişkilerde kopmaları getirebilir. Bugün ortamı germemeye ve gergin ortamlarda sakin kalmaya özen gösterelim.

Görev duygumuzla göstereceğimiz ciddiyet, iyi niyetimizle devam ederse organize şekilde ilerleyebileceğimiz ve düzenlemeler yapacağımız bir günü yaşamamıza yararken, odaklanma ve konsantrasyon eksikliği bizi amaçlarımızdan uzaklaşarak daha dağınık bir görüntü çizmemize sebep olabilir. Yaşamı mücadele alanı şeklinde görmektense, önemli işlere öncelik vererek bir düzen ve disiplin dahilinde ilerlemeye gayret gösterelim. Özellikle hedefli olmak ve neyi nasıl yapacağımızı bilir durumda hareket etmek verimimizi artırırken, bencillik, kıskançlık, uyumsuzluk ve huzursuzluk verimimizi düşürebilir. Aşırı talepkar yaklaşımlar da denge bozucu  olabilir.

Hayallerimizi hedefe götüren inanç, hedefi gerçekleyecek tutku ve istek, bu tutku ve isteği devam ettirecek enerji hepsi bugünün içinde var. Yeter ki biz odaklanalım ve dengemizi koruyalım. Dengemiz yoksa o zaman dengimizle karşılaşarak yeni bir dengeye varabiliriz yada dengimizi kaybederek yeni  bir denge için dengemizi bozabiliriz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımda huzura ve barışa yer açıyorum. Aşkı ve romantizmi özgürce yaşıyorum. Ben aşkların en mükemmelini yaşamayı hakediyorum.