Yaşamın keyifli bir yüzü var ve biz bu yüzünü de görebilirsek hoş ve enerjik bir gün yaşayabiliriz. Özellikle dostluklar, arkadaşlıklar, eğlenceli ve keyifli zamanlar günün temposu içinde hoş zamanlar geçirmemizi sağlayabilir. Odaklanmanın zor olduğu, iş yapmanın zor olduğu bugünü kendimize ayırıp hem estetik açıdan hem duygusal açıdan güzelleşmek ve iyileştirmek için çalışabiliriz. Keyif aldığımız konularda çalışma yapmak, keyif aldığımız kişilerle bir arada olmaktan yana tercihlerimizi kullanırsak günün enerjisi daha bir hissedilir olabilir.

İlişkiler açısından yaşanacak güzelanlar olurken, romantizm ve duygusallık ön planda olabilir. Eşinizle , ailenizle kaliteli zaman geçirecek uğraşlar açısından da iyi bir gün olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle acele ve telaşla gergin zamanlarda söylenecek sözlere ve öfke patlamalarına dikkat etmek gerekiyor. Ayrıca dağınık bir zihinle odaklanma zorluğu yaşayabilirsiniz.Bu da kazalara karşı daha dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor.

Hayal dünyası içinde kalarak gerçeklerden uzaklaşmak, aşırı uyumsuz yaklaşımlar, askeri tarz yaklaşımlar, küstahlıklar konusunda dikkatli olmanın yanı sıra düşünmeden söylenen sözler ve alınan kararların sonrasında pişmanlıklar gelebilir. Organizasyonlarda yaşanacak aksamalar keyif kaçıran durumlara sebep olabilir. Daha keyifli ve paylaşımcı olabileceğimiz şeylerin içinde bulunalım.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımda dostluğa, arkadaşlığa, aşka ve romantizme yer açıyorum. Bu hayatın keyifli yüzünü sevdiklerimle yaşamayı seçiyorum. Birlik ve beraberliği bilgelikle, sevgiyle ve saygıyla yaşıyorum.