Daha zihin odaklı olacağımız bir gündeyiz. Bugün aklımızda sorular ve çözüm arayışları olacak. Aksayan, çalışmayan, işlemeyen durumlarda neler yapılacağını düşünüp organize şekilde ilerleyebileceğimiz günün aslında akıcı olan bir enerjisi var.Ancak aksayan durumlarda inatla kullandığınız yol ve yöntemleri değiştirmezsek o zaman zorlandığımızı hissedeceğiz. Ne yaparsanız yapın, bakış açılarınızı zengin tutarak olaylara yada durumlara yaklaşın. Sorumluluk almadan , aklınızı ve yeteneklerinizi iletişim içinde ve empatiyle kullanmadan ilerlemeniz mümkün olmayacaktır. Sinirli ve katı yaklaşımlar sorunları büyütürken, ortaklaşa hareket etme becerisini gösterenler yol katedecek hatta müzmin sorunlara çözümler üretecek.

Stil yada tarz olarak değişime gitmek isteyenler bununla ilgili olarak çalışma yaparlarsa sonuç elde edecekleri durumlara geçebilirler. Kendinizi kandırmadan ilerlemeyi becerebilirseniz o zaman verimli olan gün,kendinizi kandırmaya devam ederseniz oyalandığınız her anın kayıp olduğunu gösterecektir. Sorularla meşgul olan zihninizi vereceğiniz cevaplar rahatlatırken özellikle kendinize karşı dürüst olmanız gerekiyor. Araştırma yapmak ve gerekli düzenlemeler için yeterli bilgi toplamak günün favorileri arasında. İnatlaşarak, değişken yaklaşımlar sergilemek, önyargılar günün dikkat edilmesi gereken durumları arasında. Endişe ve kaygı ile birleşen durumlarda moralinizi ve motivasyonunuzu korumaya özen gösteriniz. Bu dünya ümit dünyası… Umudunuzu koruyun ve yaşamın akışına güvenin. Her şeyi kontrol etmeye çalışmak çok yorucu olabilir…

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Aklım ve zihnimle, duygularımla ve ruhumla , bedenimle bir bütünüm ben. Yaşamın akışı içinde olan her şey kendimin ve bütünün hayrınadır.Olanı olduğu gibi kabul ediyor görmem gereken ne varsa görmeyi, tüm ön yargılarımdan özgürleşmeyi seçiyorum.