Şubat ayı boyunca devam eden yenilenme ve eskiden gelen engelleyici bağlardan kurtulma enerjisi, yeni tohumları ekeceğiniz zemini oluşturmak için hala fırsatlar sunuyor. Bitişler yaşamınızda çok önemli yeni evrelere geçişler sağlayabilir. Bugünde üzerinde düşünerek aldığınız kararları ertelemeden, yada ertelenmiş kararlarınızı yeniden gündeminize alarak bunları sonuçlandırmak için gayret gösterebilirsiniz. Ticari birlikteliklerin , anlaşma yada uzlaşma zemini oluşturmanın çok önemli olduğunu tekrar vurgulamak gerekiyor. Kiminle bir aradaysanız bu ortaklığın size getireceği kazançları,sorumlulukları iyice düşünmenizde fayda var. Zira getirisi büyük işler var. Bunlarla ilgili fırsatları ancak sabitliklerinizden kurtulursanız değerlendirmeye alabilirsiniz.

Başlangıçlarınızı mutlaka destekleyerek ilerlemeniz gerekiyor.Bugün destek almak, destek vermek,danışmanlık için çok güzel bir enerji var. Kendi yeteneklerinizi,kendiniz içinde kullanmayı denemelisiniz. Artık kurban rolünden sıyrılmak ve daha aktif olmak zamanı. Kendi  içinizde duygularınızla başbaşa kalarak varacağınız yer atalet halidir.Duygularınızı anlatın ve kendinizi ifade edin. Güven duymak,başladığı işi bitirmek ve bunların kazançlarını almak bugün önemli. Kazançlı başlangıçlardan önce yarım kalan işlerin tamamlanıp kazanca döndürülmesi gerekmektedir. Özellikle yeni temelleri atılan işlerin büyütülmesi için hala temeli güçlendirecek çalışmalara ihtiyaç var.

Büyük kazançlar, küçük adımlarla her şeyden önce kararlılıkla ve irade ile atılan adımlarla oluşur. Buna çalışkanlıkla ve tutkuyla katılan emek sizi başarıya götürecektir. Gün çalışma zamanı. Severek, isteyerek, sabırla…Olmuyor dediğiniz ne varsa yol ve yöntemleri değiştirerek tekrar denemeye ne dersiniz ? Ağlamadan, sızlanmadan, karalılıkla…

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yolum bolluğa ve berekete giden yoldur. Yaşamın bana sunduğu tüm maddi ve manevi kazanç fırsatlarını kendimin ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanmayı seçiyorum. Yaşamın akışına güveniyorum ve bana sunulan tüm bu kazançlar için şükürler olsun.