Uzun zamandır ertelenmiş bekleyen hayaller için yaratıcılığınızı harekete geçirmeniz gerekiyor.Bunu cesaretle ve kararlılıkla uygulayacak irade tutkularınızla birleşirse ilerleyebilirsiniz. Yeni şeylere başlamaktan çok bekleyen ve ertelenmiş işlere zaman ayırıp onları tamamlamak yada temel olarak kullanmak çok kazançlı olabilir.  Hazırlık amaçlı yapacağınız şeyler bitişlerle birlikte büyük başlangıçlara gebe. Kendinizi düşünerek başkaları ile birlikte ilerlemek çok kazançlı olurken, anlaşma ve uzlaşma kültürünüzü kullanmanız gerekir.

Maddi kazançları nasıl oluşturacağınız konusunda kendinize özgün yol ve metotları bulmak yada bunları geliştirmek isteyebilirsiniz. Çözümler özgün ve içinizden gelecek. Başkalarına verdiğiniz aklı kendiniz için kullanma zamanı şimdi. İşe yaramaz diye düşündüğünüz, göz ardı ettiğiniz ne varsa bunları önünüze alıp tekrar değerlendirme zamanı. Çok çalışmak gerekiyor. Emek verildikçe büyüyecek, büyüdükçeyeni emeklerle desteklenecek durumlar ve işler kazanç sağlayacak. Gün oturmak değil hareket etmek ve çalışmak için mesajlar içeriyor. Ne yaparsanız yapın kabuğunuzdan çıkıp ritminizi ve temponuzu ayarlayın.

Ahenkli bir enerji gruplara fırsatlar yaratıyor. Değerlendirme isteğinde olmak gerekiyor. Kendini beğenmiş kibirli yaklaşımlarla, narsist tavırlar sorunları büyütürken, detaylara dikkat edilerek yapılacak titiz çalışmalar sonuç verecek.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımdaki tüm ertelemelerden kendimi özgürleştirip anı yaşıyorum. Kendi yeteneklerimi , özgün tarzımla  ve cesaretimle birleştirip hayallerimi gerçekleştiriyorum.