Bir işi en ince detayları ile öğrenmek ve uygulamak için katetmemiz gereken yollar olabilir. Özellikle ertelenmiş ve iyileştirilmeli bekleyen işlerle, olgunlaşmış ve ciddi kazançlara dönüşecek işler için çok çalışmak gerekiyor. Yeteneklerinizi nasıl kullanacağınızı deneyimle birleştirmek ve tecrübenin getireceği kazançları anlamak gerekiyor. Bu anlamda deneyimli olduğunuz  alanlarda ilerlemek kazançlarınızı artırırken, deneyimli insanlarla beraber sistematik işlerin içinde de olabilirsiniz. Girişimlerinizi destekleyecek her türlü öğrenme ve bu öğrenmelerin getirdiği değişimler günün içinden başlayarak yaşamınızın geri kalanına etki edecek durumda. Tabi siz buna izin verirseniz ve anlaşma zemini oluşturabilirsiniz.

Günün özellikle uyum sağlama ve anlaşma isteğinde olma konusunda sorunlarınızı çözerken etkili olan enerjisi, uzlaşmaz yaklaşımların değişmez tutum ve önyargılarla birlikte gelebileceğini gösteriyor. Bu anlamda bakış açılarını zengin tutan, öğrenmeye hazır olanlar kazançlı bir yolculuğa çıkarken, “ben bilirim” havasında olanlar kendilerini kandırmaya devam edecekler. Sorunların kökenine inerek yapılacak düzenlemeler  gerçekten köklü ve radikal değişimler getirirken,müzmin uzun süredir devam eden kronikleşmiş sorunlar özellikle parasal sorunlar uzun dönemde çözüme kavuşabilir. Bugün atacağınız adımlar başlangıçta küçük görünebilir. Büyük başarıların küçük adımlarla başladığını hatırlayın.

Neye evet neye hayır diyorsunuz, nelere bugüne kadar izin verdiniz, uyum sağlamak yada kırmamak adına nelere katlandınız? İlişkilerde birikimlerin patlama noktasında olduğu durumlar, yeni evet ve hayırlarınızı oluşturmanızı, ölçülerinizi yeniden tanımlamanızı gerektiriyor olabilir. “Demir tavında dövülür” diyerek zamanınızı verimli şekilde kullanarak hem maddi hem manevi sorunlara çözüm bulmak amacıyla yola çıkmanızı öneriyorum.

GÜNÜN OLUMLAMASI

Öğreniyorum değişiyorum değişiyorum öğreniyorum. Maddi manevi tüm zenginliklerin bu değişimlerle yaşamıma akmasına izin veriyorum. Yaşamıma gelen bolluk ve bereket için şükürler olsun.