Kazanç kapılarını açmak için diplomasi ve uzlaşma gerekiyor.Bugün birlikteliklerde nereden ne kazanırım konusunu ele alırsanız uzun dönem kazançlarınızı etkileyecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Birlikte ve uyumlu hareket etmekle yalnız başına hareket etmek arasında kalabilirsiniz. İkilemli durumlardan yana yorucu bir gün olabilir. Her ne yaparsanız yapın ancak kararsız kalmayın. En kötü kararın bile kararsızlıktan daha iyi olduğunu unutmamanızı tavsiye ediyorum. Özellikle bugüne kadar ertelenmiş durumlarla ilgili tıkanmışlık hissi duyuyorsanız o zaman sabit kaldığınız durumlarda esnek yaklaşımlar denemek açılımlar sağlayabilir.

Uzlaşma kültürü temelinde iletişim becerilerini kullanmayı gerektirir.Konuşmadan anlatmadan ilerlemek mümkün olmayacağından net ve anlaşılır olmak iyi olacaktır. Sonuca gidecek yaklaşımlarla çözüm odaklı olmak , birlikte ilerleme becerisi göstermek günün pozitif yaklaşımlarla zenginleşmesine ve hem  maddi hem de manevi kazanca işaret ediyor. Mükemmelliğe giden yol ayrıntılardan geçiyor. Birşeyi mükemmelleştirmek için onu içselleştirmek , içselleştirdiğiniz şeyleri de özgün tarzla kullanıma sunmak gerekiyor.

Günün ilişkilere ve romantizme dönük yüzü, alınganlıklar veya yanlış anlamalarla bozulabilir. Bu sebeple ilişkilerde dikkatli olmak ve söylediğiniz sözleri özenle seçmeniz gerekiyor. Kazanmak için çalışmak ve istemek gerekiyor. Hayallerinize tutku ve akıl katarak ve çok çalışarak sonuca gidebilirsiniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Hayallerimi yapacaklarım için bir kaynak olarak kullanıyorum. Tutkularımla ve aklımla tüm hayallerimi gerçeğe çeviriyorum. Ben önce hayal ederim sonra yaparım.