Aşk kapıyı çalınca açmak gerek. Romantik ve aşk için sevgi dolu gün birliktelikler için büyük fırsatlar sunuyor. Aile ve dostlarla yapılan toplantılar çok keyifli zaman geçirmenizi sağlayabilir. Yaşamın renkli bir yüzü var eğer sizbu yüzünü görmek ve deneyimlemek isterseniz kabuğunuzdan dışarı çıkarak bunu başarabilirsiniz. İletişim içinde olmak ve sosyalleşmek bugünün temasını oluşturuyor. Kendinizi gizlemekten va saklamaktan vazgeçip yaşamın içinde aktif rol almak için ne bekliyorsunuz. Ertelenmiş ne varsa, saklanan hangi duygularınız varsa aslında gün tüm bunların açığa çıkarılması günüdür.

Ertelenmiş aşkların yeniden alevleneceği ve yeni durumlara geçileceğini söyleyebiliriz. Bunun için inatlardan ve sabit önyargılı yaklaşımlardan kendinizi biraz daha özgürleştirip, esnek olmayı deneyebilirsiniz. Katedilecek yolu sevgi ve aşkla olabilir. İçinizde nefretle sakladığınız ne varsa bunlardan kurtulmak içinde bugün çalışma yapabilirsiniz. Birlikteliklerde anlaşma ve uzlaşma açısından fırsatlar.Özellikle sorunlu olan ilişkiler için çözümler bulunabilir. Yabancı insanlarla temasa geçmek, yeni ve farklı insanlarla tanışmak yada uzun süredir görmediğiniz dost ve arkadaşlarınızla bir araya gelmek günün favorileri arasında. Sorunların kökenine inmek ve altında yatan gerçek sebebi bularak ilerlemek çok önemli olurken, ne kendinizi ne de başkalarını kandırmayın.

Günün çözümleyici enerjisi, ancak önyargılardan kurtulup farklı bakış açılarını yada farklı düşünceleri dikkate aldığımız sürece işleyebilir. Kendinize soracağınız sorulara vereceğiniz samimi cevaplar çözüme giden yolda rehberiniz olacaktır.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Aşkın ve sevginin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Ben aşkın kendisiyim.  Aşkların en mükemmelini kendim için en doğru kişi ile yaşamayı hakediyorum. Duygularımı ve kendimi ifade ederek bu aşkı yaşamıma çekiyorum.