Dengeye gelmek için uğraş verirken kurgu ve şüpheyle değilde gerçekleri bilerek ve emin olarak hareket etmek gerekiyor. Bugün bir bardak suda fırtına çıkartıp soruna sorun katmak yerine çözüm odaklı olmakta fayda var. Zira çözüm arayışı içinde olanlar hızla ilerleyebilecek ve aradıkları dengeyi bulabilecekler. Hatta denge için fırsatlarını oluştururken başkalarından yardım alanlar daha da başarılı sonuçlar elde edebilirler.İşin ehli çalışmanın avantajlarını kullananlar hem başarı oranlarını yükseltirken hem de uzun zamandır devam eden sorunlarına çözüm bulmanın çoşkusunu yaşayabilirler.

Yaşamın değişen yüzüne ayak uydurmakta zorlukçekiyorsanız özellikle geçmişten gelen duygusal bağların üzerinizdeki etkisini düşünmenizde ve bunlardan arınmanızda fayda var.Özellikle yanlış inançlardan ve içine sıkışıp kaldığınız duygulardan özgürleşme zamanı. Bunu başarabilirseniz atak ve cesur şekilde ilerleyebilirsiniz. Değişimin kaynağındaki acı yada rahatsızlık ne kadar fazlaysa o kadar değişim için kaynağa sahipsiniz demektir. Olumsuzlukları değişim için yeni bir fırsat olarak görmeyi ve bir uzmanla birlikte çalışmayı seçerseniz değişim gerçekleşebilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Bugüne kadar tutunduğum tüm yanlış inanç ve engelleyici duygulardan kendimi özgürleştiriyorum. Değişim ile gelen yeni dengeler ile yaşamım renkleniyor.