İkilemli durumlarla gelen değişkenlik oldukça yorucu olabilir. Günün duygusal havası, tutkulu ve organize bir enerjiyle canlı ve hareketli ortamların oluşmasını sağlayabilir tabi isterseniz. Ne yapmak istediğinizi tespit edip zamanınızı iyi kullanabilirseniz katedilen yol çok değerli olabilir ve kazanç edebilirsiniz. Karşınıza çıkan zorlukları kendinizi güçlendirmek için birer test kaynağı olarak görmenizde fayda var. Özellikle bakış açılarınızı yada bu zamana kadar inandığınız bazı şeyleri değiştirmek durumunda kalabilirsiniz. Sorunların çözümüne sorumluluk alarak katılmak hatta çözüme ulaştırmak için süreçlere liderlik etmek durumunda kalabilirsiniz.

Ne yaparsanız yapın ancak sakın korkak olmayın. Çözüme bir halka olmak soruna bir halka olmaktan daha kolay. Kendinize güvenerek atacağınız cesur adımların sizi ne kadar ilerleteceğini ancak bir zaman geçtikten sonra farkedeceksiniz. Sonuç odaklı olmak iyi ancak acele ve telaşa gerek yok. Kazalara açık durumlar, dengesizlik, fiziksel bazı sorunlar yaşamanıza sebep olabilir. İçinizde uzun zamandır duran ve kimseyle paylaşmadığınız sırların paylaşılma zamanı gelmiş olabilir. Taşıyamaz hale geldiğiniz duygusal yüklerden kurtulmak için bazı çalışmalar yapmaken azından bunları sözel olarak paylaşmak bile rahatlatıcı olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımın her anı çok değerli . Kendi kararlarımı kendim alırken, yaşamın akışına güveniyorum. Olan her şey benim ve bütünün hayrınadır. Farklı bakış açılarını edindiğim farkındalıkla değişimim için kaynak olarak kullanıyor ve yaşamıma değişim enerjisinin akmasına izin veriyorum.