İşinizle ilgili harekete geçerek yoğunlaşacağınız ve tamamlanması gereken işlerin çok olduğu bir gündesiniz. Hafta yoğun başlıyor ve yoğunluk hareket getiriyor. Harekette bereket ve kazanç var. Tüm bu yoğunluk hem kısa vadede hem de uzun vadede kazanç elde edeceğiniz durumlar olduğunu gösteriyor. Sorumluluklarınıza karşı mutlaka duyarlı olun. Neye evet neye hayır dediğinize dikkat ediniz. Üzerinize taşıyamayacağınız kadar iş almamaya özen gösteriniz.  İş ile ilgili bazı karar alınması ve stratejik değişiklikler gündeme gelebilir. Yeni başlangıçlar dikkat çekici olabilir. Özellikle yeni kararların büyük başlangıçlara ancak bu başlangıçların çok emek vermeye dönük olduğunu söylemek gerekiyor.

Dualite gereği evrende her şeyin bir karşılığı vardır. Maddi varlıklar oluşturmak için emeğinizin karşılığını istemek durumundasınız. Bunu karşınızdaki kişilerin takdir etmesini beklemek yerine hakkınızı daha işin başında istemeyi seçerek ilerleyebilirsiniz. Aksi durumlarda kendinizi kullanılmış gibi hissedebilirsiniz. Gerginliklere ve yorgunluklara karşı dikkatli olmak gerekiyor. İletişim içinde olmak, hem iyi dinlemek ve anlamak, hem de iyi anlatmak gerekiyor.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bolluk ve bereket enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Maddi ve manevi zenginlik içerisindeyim. Sahip olduğum ve olacağım tüm zenginlik için şükürler olsun.