Günün endişeli ve kaygılı enerjisi özellikle tamamlanması gereken işleri vurguluyor. Yapılan ve bitirilen işler sonuçlandıkça hem kazanç artacak hem de endişeler azalacak. Yeni ve değişik işler yada pazarlar konusunda çalışmalar ve araştırmalar olabilir. İş için kazançlı anlaşmalar veya  kazançlı yollar için arayış içinde olmak gerekiyor. Elde edilecek kazancın ne kadar büyük olduğunu ancak sonra anlayabileceğiz.  Günün eğlenceli bir yüzü de var ve bu eğlenceli yüzü gönül rahatlığıyla yaşamak için üzerinizdeki stres ve gerginliği atmanıza yarayabilir.

Atalet içinde kalıp ilerleyemediğiniz durumlar için adım atmakta fayda var. Duygusal ilişkiler açısından sorun çözmek adına, içinde yaşanılan sorunun kökenine inerek olabilir. Güçlü bağların test altında olacağını ve bu anlamda özel ilişkilere dikkat etmek gerekiyor. Kurgu yaparak, olmadığı halde düşündüğünüz şeyleri gerçek gibi kabul ederek karşınızdaki kişilere haksızlık etmeyiniz. Aynı zamanda kandırılmaya karşı dikkatli olmak lazım. Yalan söyleyen, başkasını kandırdığını düşünenler aslında kendilerini kandırıyor olacaklar.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın adil olduğunu biliyorum ve kendimi akışa bırakıyorum. Akış içinde olan herşey kendimin ve bütünün hayrınadır. Olanı sevgiyle kabul ediyorum.