İşte bir sevgililer günü daha geldi… Bu yıl romantizm diğer yıllara göre hiç olmadığı kadar çok. Günün özünde duyguların gizli saklı yaşandığını gösteren işaretler var. Bu anlamda duyguların ifade edilmesi gerektiğini söyleyebiliriz. Tüm zorluklara rağmen bunu yine inatla söylemeden yola devam edenler hayal kırıklıkları içinde kalırken, aşkını ve sevgisini dolu dolu paylaşmaya hazır olanlar kendilerini çok mutlu birlikteliklerin içinde bulabilirler. Bu anlamda yaşamlarını ömür boyu birleştirecek çiftler görebiliriz. Uzun dönemli birlikteliklerin yaşanacağını müjdeleyen bir enerji var bu sevgililer gününde.

Günün iş açısından akıcı olan enerjisi aynı zamanda kazançlı anlaşmalara ve birlikteliklere işaret ediyor. Tüm bunlar  iş ortamı içinde yoğunlaşan ve iş bitirenlerin bereketli bir gün yaşayacağını gösteriyor.Uzun zamandır bekleyen yarım kalmış yada ertelenmiş işlerde hızlıca ilerlemek mümkünken yapmamız gereken şey farkındalıkla ilerlemek ve sorunlara çözüm üretirken daha araştırmacı yaklaşmak ve farklı bakış açıları ile ilerlemek. Klasik yollarda inat etmek , yanlışını görüp düzeltmemek, dahası kendini kandırmak gün içinde yapılabilecek hatalar. Ayrıca olayların gerçek yüzünü görmeden yapacağımız kurgu ile kendimizi anlamsız duygulara sokabiliriz. Emin olmadığınız, gözünüzle görüp kulağınızla duymadığınız durumlarda karar almak istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

Bugün sevenler sevdiklerine sevdiğini söylesin. Duygularınızdan eminseniz, gerçekten seviyorsanız bu sevgiyi ve aşkı doyasıya yaşamak adına harekete geçiniz. Adım atanlar gerisini getirecek …

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Aşkın ve sevginin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Bunun için kendimi ifade ediyorum.Seviyorum ve seviliyorum. Ben aşkların en güzeli hakediyorum.