Sorular … Sorular… Sorular… Hep bana mı olacak bunlar ? Neden hep başladığım yere dönüyorum ? Neden kendimi kullanılmış gibi hissediyorum ? Neden beni kimse sevmiyor ? Daha bir çok soru ve verilmesi gereken cevaplar var. Neye ne kadar uyum sağladığınızdan , kullandığınız evet ve hayırlara, başkalarına yardım etmekten sıranın size gelmemesine kadar bir çok durumdan çıkaracağınız sonuçlar olacak. Bugün yolunuzu açacak çözümler için yardım almayı denerseniz iyi olur.

Oldukça hassas ve duygusal yaklaşımların getireceği içe kapanıklık ve inzivaya çekilmek sorunlara çözüm bulmanızı geciktirmekten başka bir işe yaramayacaktır. Huzursuzluklardan sonra alacağınız radikal kararlar, yaşamınızda kırılmalara sebep olur. İş dünyası açısından büyük değişimlerin ve dönüşümlerin olacağı bugün, yurt dışı ve yabancıların yaşamınıza getireceği yeniliklere uyum sağlamak için geleneksel yaklaşımların içinden yada alışkanlıklarınızdan sıyrılmanız gerekiyor. Yeni insanlar ve yeni pazarlar , yeniliklerin motifleri olarak yaşamınıza girebilir onlara yer açınız.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yeniliklerin yaşamıma gelmesine izin veriyorum. Yeni olan her şey içinde dinamik ve taze bir enerjiyle yaşamıma renk katıyor. Duygularımla düşüncelerimle bir bütünüm. Barış, huzur ve sevgi enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum.