İşe karşı çok daha ciddi yaklaşımların olduğu bugün kendinizi ve sevdiklerinizi güvende hissedeceğiniz kaynaklara sahip değilseniz o zaman kaynakları nasıl elde edebileceğiniz üzerinde çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Planın dışına çıkmanıza sebep olan aksilikler size bir şeyleri göstermeye çalışıyor olabilir. Yaşadığınız zorluklar ve bugüne kadar yaptığınız her şey de kendinize  güvenmeyip hep beklenti içinde kaldıysanız o zaman şimdi bu beklentilerden sıyrılıp ve bugüne kadar ki bakış açılarınızı değiştirerek  farklı neler yapabilirsiniz ona bakabilirsiniz.

İş ortamınızda toplantı ve organizasyonlar için ideal bir gündesiniz. Bir  arada yapılacak çalışmalarda sorunların altında yatan gerçeği bulmaya dönük empatik yaklaşımlar ve alınan cesur kararlar ekip olarak yada bireysel olarak ilerlemenizi sağlarken , hem destek vermek hem de ihtiyacınız olan desteği istemek açısından çok önemli durumların olduğunu gözlemlemenizi sağlayacaktır. Kurgularla ilerlemek, emrivaki yapmak, son söyleneceği ilk söylemek ve limitler koymak, önyargılı yaklaşımlar bugünün içinde olumsuzluk olarak sizi veya çevrenizdeki yıpratabilir. Vizyoner yaklaşımlar için farklı olana karşı daha fazla  ilgi göstermek kazandırabilir. Sorumluluklarınızı alın.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve olduğum gibi seviyorum. Paylaşmanın bir erdem olduğunu bilen, herkesin kendisine ait sorumlulukları alarak yaşadığı bir hayatın içindeyim. Yaşamın bana getirdiği tüm güzellikleri ön yargılarımdan kendimi özgürleştirerek yaşıyorum.