Hafta sonunda kendi sevdiklerinize ve kendinize zaman ayırıp bunu hem bir dinlenme hem de bir yenilenme fırsatı olarak görebilirsiniz bir çok şeyi yapıp bitirebilirsiniz. İşe ait konuların özellikle ertelenmiş işlerin ve bunların getirdiği kaygıların üzerinizde oluşturduğu etkilerini azaltmak için ya bu tip işleri tamamlamaya dönük yardımlar alınız yada biraz dinlenerek güç toplayınız.  Özellikle ertelenmiş işlerde hazırlık yaparak yeniden başlamak bazı sıkıntıları kaldırarark sizin ilerlemenize yarayabilir. Her şeyden önce ne yapacağını bilir halde olmanız çok önemli.

Önem sırasına sokulmuş, inandığınız ve önemsediğiniz işlerden başlayarak , kendi çıkarlarınızı da koruyarak harekete geçme kararlılığında olmanız size kısa ve uzun dönemde kazandıracaktır. Uzak ülkelerle yapılan çalışmalarda yada ticari işlerde gelişmeler ve genişlemeler olabilir. Uzaklardan akraba ve dostlarınızdan haberler alabilir veya buradan gelen bilgiler sizin yapmak istediklerinize destek verecek şekilde olabilir. İlham alıp vermek suretiyle geçmişten ertelediğiniz bir hayalinizi somuta döndürüp gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Kimileri için bu bir ticari iş kimileri içinse bu bir aşk veya gönül işi olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Yapmak istediğim ne varsa odaklanıyorum ve yapıyorum. Kendi yeteneklerimi cesaretle kullanmaya ve hayallerimi gerçeğe dönüştürmekte kararlıyım. Ben  değerliyim  ve yaşamıma ait kararları kendim alarak yaşamıma sahip çıkıyorum.