Maddi kazançlar için oldukça elverişli bir gün. Tamamlanan işlerin devamında yeni ve bol kazançlı işlere yapılan hazırlıkta dikkat çekici. Kendinize olan güveninizi cesaretle birleştirip yola çıkacağınız işlerde büyük başarılar elde edebilirsiniz. Büyük kazançlar cesaretinizi kullanarak atacağınız küçük bir adımla başlar. Yeteneklerinizi kullanarak ilerleyeceğiniz her adımda başarının ayak seslerini duyacaksınız. Gün birleşme günü,  grup çalışmaları da oldukça etkili ve verimli olabilir.

Bugün hassas olduğunuz durumlardan dolayı moralinizi bozmamaya özen gösteriniz. Hiç bir şeyin cesaretinizi kırıp sizi neşesiz ve mutsuz hale getirmesine müsaade etmeyiniz. Başkalarına söz verdiğiniz için yapmak durumunda olduğunuz her şeyin eğer takdir edilmediğini ve karşılığını almadığınızı görürseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Ayrıca başkalarının sizin emeğinizi  takdir etmesini  bekleyerek zaman kaybetmeyiniz ve yeteneklerinizin sömürülmesine müsaade etmeyiniz.  Kırmamak adına söylenen “evet”ler yada yapılan kabuller gerçekten bedeli ağır bir işçilikle kendinize ait birçok şeyi ertelemenize sebep olabilir.

 

 GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımda yapmam gereken ne varsa kendimin ve bütünün hayrına olanları severek kabul ediyor ve yapıyorum. Evrende her şey alış ve veriş olarak dengededir. Ben de bu dengeyi kendime verdiğim değerle en iyi şekilde kuruyorum. Cesaretimi ve yeteneklerimi kendim ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanıyorum.