Günün aşka, romantizme ve sevgiye açık enerjisi , tutkularınızın ve derin duygularınızın ifade edilmesini bekliyor. Kendinizi ve ne hissettiğinizi açık ve net şekilde anlatmak hem huzur bulmanıza hem de anlaşılmanıza yarayacak. Sevdiğinizi yada aşkınızı bugüne kadar içinizde tuttu ve yaşadıysanız o zaman artık ifade etme zamanı. Bugüne kadar kendiniz için ne yaptığınıza bakın. Eğer kaydedeğer bir şey bulamazsanız ertelemelerin yaşamınızdan neler çaldığını tespit ettiniz demektir. Bu andan itibaren fedanın kar getirmediğini bilerek, ertelemeden ilerlemenin kazancınız olacağını farkedebilirsiniz.

Tamamlanan her iş kazanca dönerken, aynı zamanda geleceğe dönük adımlar için basamak oluşturacak. Kendinize iyi bir temel oluşturup ilerlemek istiyorsanız bunu yapmanın bir çok yolunu bulabilirsiniz. Bugün oluşturulacak ortaklıkların size ne sorumluluklar getirdiğine ve ne kadar kazandıracağına dikkat ediniz. Neye evet dediğinizi bilerek imza atmanızda fayda var. Detaylara dikkat ederek yapacağınız anlaşmaların sonradan size zarar vermesini önleyip daha kazançlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Sonuç odaklı olmak, sebep sonuç ilişkisine dikkat etmek çok önemli. İletişim becerilerinizi ve müzakere yeteneklerinizi diplomasi ile birleştirirseniz çok kazançlı bir gün olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamıma akıp gelen aşka ve romantizme yer açıyorum. Ben aşkların en mükemmelini sevdiğim ve beni seven en uygun kişi ile doyasıya yaşamayı seçiyorum. Yaşamın bana sunduğu bolluk ve bereket enerjisini aşk ve sevgiyle yoğrulmuş olarak hakediyorum.