Birlikteliklerin sağladığı avantajları kullanmak mı yoksa ayrı ve uzak kalmak mı ? Bugün etrafınızda kimler var ve ne kadar iletişim halindesiniz bunu gözden geçirme zamanı. Kendi kabuğunuzda kalmanın size sağladığı şey nedir ? Kaybettirdikleri nedir ? Bugün hem ailenizle hem diğer sevdiklerinizle iletişime geçip sorunları ele alma zamanı. Bakış açılarını değiştirip olayların gerçek nedenlerini bulup hem kendinize hem de çevrenize karşı adil olmanız gerekiyor. Kendinizi kandırmaktan vazgeçip gerçeklerle yüzleşmek farkındalığınızı artıracaktır.

İş dünyası açısından uzlaşmalar zorlu süreçlerden sonra gelecek ancak bunun kalıcı ilişkiler ve kazançlar elde etmenizde çok etkisi olacaktır. Hangi konuda ne kadar ilerlediğinizi görmek için sonuçları dikkatli okumak ve yolunuzu yeniden yapılandırmak gerekebilir. Bunun için yeteri kadar istek ve arzuyu göstermeniz gerekiyor. Saklanıp gizlenerek yada geride durarak elde edeceğiniz bir şeyin olmadığını farkettiğinizde gerçek kazançlara ulaşabileceksiniz. Hayal gücünüzü ve tutkularınızı gerçekçi ve ayakları yere basar hale getirdiğiniz takdirde maddi ve manevi kazançlarınız hesapladığınızdan daha fazla artabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendimle ve çevremle barışığım. Kendimi en mükemmel şekilde ifade ediyorum. Aşk, sevgi ve dostluk enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum.