Hareketli ve oldukça aktif bir günde ticarete yönelik açılımların öne çıkacağını söyleyebiliriz. Yabancılarla olan ilişkiler yada ya da dış pazarlara yönelik çalışmalarda bulunmak için oldukça iyi bir enerji var. Uzlaşma ve anlaşma sağladığınız her ticari eylemin getireceği yenilenmelerin devam eden günlerde gittikçe karlı olabileceğini söyleyebiliriz. Başkalarından alacağınız yeni ve parlak fikirlerin sağlayacağı farkındalıkla yeni ve değişik ticari faaliyetlere yada ortaklıklara katılabilirsiniz.

Anlaşmazlıkların ve yanlış anlamaların çözümünde gerekirse dışarıdan yardım alınız. Birikmiş duyguların getirdiği radikal kararlar uyuşmazlıklarla birlikte siyahı beyaz beyazı siyah yapabilir. Olayların ardına bakıp altında yatan gerçeği bulmak ve buna göre karar almak çok daha doğru olabilir. Diplomasi yeteneklerinizi ve müzakere becerilerinizi iş yada özel tüm konularla ilgili olarak kullanmaya bakınız. Araştırmacı ve sorgulayıcı yönünüzü kimseyi kırmadan yapmaya özen gösteriniz. İlişkilerde güvene dayalı bir ortam yoksa kopmalar yaşanabilir. Kendinizi yeterince ifade ediniz ve karşınızdakilerin de aynı şekilde kendilerini ifade etmelerine müsaade ediniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın bana getirdiği tüm farklılıkları ve farkındalıkları kendimi geliştirmek üzere birer ilham kaynağı olarak kullanıyorum. Kendimi yeterince ve anlaşılır olarak ifade ediyorum.