Hafta sonu olmasına rağmen üzerinizde yapmakla yükümlü olduğunuz işlerin sıkıntısı olabilir. Özellikle görev alanınızda olan tüm işlerin getirdiği çalışma zorunluluğu kendinizi mahkum gibi hissettirebilir. Bir arada olduğunuz kişilerle olan fikir ayrılıkları da yorucu ve sonu gelmeyen kısır tartışmalar çıkabilir ve bu da gününüzü hiç bir şey yapmadan geçirmenize sebep olabilir. Bugün teknolojik cihazlar yada arabalarla ilgili sorunlara dikkat ediniz.

Günün araştırmaya dönük enerjisi, yalnız başınıza araştırma yapmak ve bunların size vereceği ilhamla günü daha verimli şekilde geçirme fırsatı sunuyor. Yine de grup olarak beyin fırtınası yaparak farklı fikirlerin gücünden istifade edebilirsiniz. Kullanmadığınız ve yabancı olduğunuz teknikler veya yöntemlerle ilerlemenin faydasını da görebilirsiniz. Aşkta ve sevgide bugüne kadar söyleyemediğiniz yada sakladığımız duygularla, eleştirel konuşmaların getirdiği ezber bozan sürprizlere hazırlıklı olmakta fayda var. Sırların açığa çıkabileceği bir gündeyiz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Sözlerimi tatlı ve akıcı bir dille söylüyor, kendimi açık ve net ifade ediyorum. Farklı fikirlerin bana sağladığı tüm avantajları kullanmayı seçiyor ve esnek yönümle kendimin ve bütünün hayrına olanları kabul ediyorum.