Şubat ayının ilk hafta sonunda, hem sevgi ve aşk, hem iş ve ticaret, hem de farklı türden ama keyif veren organizasyonlardan yana oldukça iyi bir gün. Toplantı organize etme ve araştırma yapma, yeni sistem oluşturma yada aksayan konularda sistemi yeniden yapılandırma işlemleri ile uğraşılabilir. Bugün odaklanarak çalışmak önemli. Özellikle kararsızlık yada birden fazla şeyi aynı anda yapma isteği enerjinizi verimsiz kullanmanıza neden olabilir. Yardımlaşmak için çeşitli derneklerle ilgili faaliyetlere katılabilirsiniz. Aynı zamanda duygusal arınma ve şifalanma içinde oldukça uygun bir enerji var.

Bugün kendinizle ilgili sorunlara ilgi göstermek ve sorumluluk almak çok önemli. Yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi sorunların çözümüne liderlik edecek şekilde kullanmak ve empati kurmak çok önemli. İkilemlerin getirdiği kararsızlık, inatçı tavırlar ve değişmez tutumlarla, önyargıların getirdiği olumsuzluklardan arınmak gerekiyor. Bugün önünüze gelen her zorluğun ardında size gösterilmek istenen şeyin ne olduğuna bakmak hayati öneme sahip. Davranış bozuklukları, kazalar, öfke ve dengesizlik zorlayıcı durumlarda yaşanabilir. Adalet duygunuzu yitirmeden kararlar almaya özen gösteriniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın akışına ve bana getirdiklerine inancım tam ve güveniyorum. Olan her şeyin kendimin ve bütünün hayrına olduğunu biliyorum.  Farklı bakış açıları ile yaşamıma zenginlik katan fikir ve önerileri kabul ediyorum.