Şubat ayının bu ilk günü canlı,neşeli ve birliktelikleri öne çıkaran bir enerji ile işliyor. Planlı ve organize olursanız , cesur ve atak davranırsanız kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle ticari kazançların artırılabileceği ve bu yönde fırsatların olduğunu söyleyelim. Yabancılar yada uzak ülkelerden gelirler elde edilebilir. Yapılacak işlerin bir sistemle ve planla yürütülmesi, yeni teknolojilerin ve yöntemlerin kullanılması, strateji hazırlanması için uygun bir gündeyiz. İkilemlerin ve değişken yaklaşımların, hem denge bozan hem de güvensizlik oluşturan tutumlara sevk ederek moral bozucu olabileceğini hatırlatalım.

Ne yapmak istediğiniz konusunda kararlı olmanız, kararlılığınızı inançla ve onay beklemeden harekete geçerek göstermeniz gerekiyor. Sorun çözerken kendinizi kandırmadan ve sorunların kökenine inmeniz gerekiyor. Özellikle yeteneklerinizi başkalarının sömürmesine ve aptal yerine konmaya karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi kullanılmış gibi hissetmemek adına neye evet neye hayır dediğinize dikkat ediniz.  Yardım etmek isterken size ait olmayan sorumlulukları görevinizmiş gibi üzerinize almanın bedeli çok ağır olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Kendi yeteneklerimi kendimin ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanıyorum. Kendi değerimi biliyor ve kendimi takdir ederek onaylıyorum.