İlişkilerde ne yapıyorum da sorun yaşıyorum ?  Aşkı yaşamak için neye ihtiyacım var ? Daha iyi bir yaşam için ne yapabilirim ? Sorular sorular ve sorular… Bugün kendinize soracağınız sorular hem ruhsal hem de duygusal olarak denge arayışınızı gösteriyor olabilir. Katı kaldığınız ve hassas olduğunuz hangi konularda değişime ihtiyacınız var ? İnatla yada sabırla yaptığınız ama olmayan şeyler nedir ? Neyi farklı yaparsanız olur ? Daha bir çok soru günün içinde önünüze gelebilir. Kendi sorunlarınıza duyarsız kalmayınız.

Kendinizi ifade etmekten duygularınızı yada hassasiyetlerinizi söylemekten çekinmeyiniz. Yeni ölçülere ihtiyacınız olabilir. Aşırı hayalperest yada aşırı gerçekçi olmak yerine, hayallerinizi hedefe dönüştürecek şekilde yaklaşımlarla ilerleyebilirsiniz. Neye ne kadar inandığınız neyi ne kadar yapabileceğinizi gösterirken, sürpriz gelişen spontan durumların size gösterdikleri daha fazla önem arzedebilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamımda ters giden her durumun bende oluşturduğu farkındalığı değişimlerimin itici gücü olarak kullanıyorum. Öğrendikçe değişiyorum değiştikçe öğreniyorum.