Organize işler günü bugün.  İş açısından özellikle birlikte çalışma yapmaya ve yardımlaşmaya çok ihtiyacınız olabilir. Yeni stratejiler oluşturmak ve fikir liderliği yapmak gerekebilir. Öne çıkmaktan ve sorumluluk almaktan korkmamak gerekiyor. Önyargılı olduğunuz durumlarda bugüne kadar ki tutumunuzu değiştirmek ve yeni adımlar atmak isterseniz bu konuda uygun bir atmosfer var. Yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı birleştirip cesurca kullanmaya başlarsanız denge yakalamak çok kolay olabilir. Dengenizi bozan haksız durumlarda, hakkınızı aramak için harekete geçiniz.

Sabit fikirler ve değişmez tutumlar ile içinizde kısır bir döngü yaşıyorsanız bugüne kadar yapmadıklarınıza bakmanız çok faydalı ve farkındalık sağlayıcı olabilir. Etrafınızda örülü duvarlar varsa, hep yalnız çalışmayı ve yalnız bir şeyler yapmayı istiyorsanız, o zaman anlaşılmamaktan yana şikayetinizin olmaması gerekiyor. Vizyoner yaklaşımlar için iyi bir gözleme ve araştırmaya ihtiyaç var. Düzenleyici durumlarda derinlere inmek ve idealist yaklaşımlar içinde bulunmak sizi yalnızlaştırabilir. Bugün kendinize sorular sorun. Yanıtlarını hemen yada sonra bulabilirsiniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yeteneklerimi kullanacağım alana cesur adımlarla ilerliyorum. Yaratıcı yönlerimi yeteneklerimle birleştirip  en mükemmel şekilde kullanıyorum.