Alınacak kararlar gidilecek yollar var eğer kendinize engel çıkarmazsanız.  Kararlı olmak ve kendine güvenmek kadar başkalarına olan güveninizinde test edilebileceği durumlar olabilir. Her şeyin en mükemmelini yapmak adına başkalarına güvensiz yaklaşıp her şeyi kendiniz  yapmaya çalışırsanız çok yorulabilirsiniz. Bugün üzerinizdeki iş yükü eğer size ait olmayan işlerden oluşuyorsa kendinizi kullanılıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Hangi işten ne kazanılacak ona göre başlamak çok önemli. Baştan sınırları çizilmemiş tarifi yapılmamış işleri yapmaya başlarsanız daha sonrasında bunlarla ilgili sorunlar çıkabilir.

Başkaları adına yaptığınız işlerin yada onlara verdiğiniz aklın değerini doğru takdir etmeniz gerekiyor. Başkalarının sizin emeğinizi sömürmesine müsaade etmeyiniz. Fedakarlıklarla ilerlenen durumlarda beklenen kar gelmeyebilir. Ayrıca her şeyi kontrol etmekten de yorulabilirsiniz. Gizemli, yaşamın sırlarını anlatan , şifalanma ile ilgili konular ilginizi çekebilir. Ertelenmiş işlerle yada konularla ilgili yine yeniden başlangıçlar olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Her şeyin en iyisini ve en mükemmelini hakediyorum. Çünkü ben değerli ve özelim. Tüm yeteneklerimi kendimin ve bütünün en yüksek hayrına olması gerektiği kullanıyorum. Kendimi onaylıyorum ve takdir ediliyorum.