Bereketli ve hareketli bir gün daha. Evde tembel bir enerjiyle uyuyup kalmazsanız çok zihin açıcı ve eğitim açısından önemli bir gündeyiz. Öğrenmek yada kendinizi geliştirmek için başlamak istediğiniz şeyler varsa işte o gün bugün.  Yeni kazanç yolları bulmak, farklı ticari alanlarda neler yapılacağını araştırmak yada bu konuda bir bilenden  danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Ticari ilişkiler, aile içi ilişkiler, özel ilişkiler açısından aksayan sorunların çözümü için yaratıcı yönünüzü kullanarak ilerleme sağlayabilirsiniz.

Duygusal arınmalar, yaşamınızı yeniden yapılandıracak çalışmalar açısından eğitim yada danışmanlık almak isteyebilirsiniz. Detayların önemli olduğu durumlarda, yüzeysel yaklaşımların sinirlerinizi bozmasına izin vermeyin. Abartılı yaklaşımlar, alıngan tutumlar, huysuzluk, çabuk sinirlenme ve dengesiz yaklaşımlarla , aşırı duygusal tutumlar keyif kaçırabilir. Kendinize olan güveninizi koruyarak başkalarından onay beklemeden yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Niyetiniz ne kadar güçlüyse yapacaklarınız için o kadar güçlü başlangıçlar olabilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI 

Kendimi olduğum gibi seviyor ve kendimi olduğum gibi onaylıyorum. Ben mükemmelim.  Kendi yapacaklarımla ilgili tüm kararları kendim alıyorum ve yaşamıma sahip çıkıyorum.