Kazançlı ve bereketli bir hafta sonu günü.  Maddi ve manevi  kazançlarınızı artıracak çok farklı konularla meşgul olabilirsiniz. Keyfe dönük harcamalar yaparak bütçenizi de zorlayabilirsiniz. Abartılı ve aşırı lüks harcamalara bu anlamda dikkat etmek gerekiyor. Danışmanlık almak, sağlık ile ilgili konularda çalışma yapmak için oldukça uygun bir enerji var.  Kendimizi güvende hissedeceğiniz konularda yatırımlar yapabilirsiniz. Sigorta ve para konuları, yatırım fonları yada benzer tasarruf araçları üzerinde araştırma yapabilirsiniz.

Bütçenizi yeniden düzenlemek, daha gerçekçi hala getirmek ve ayağını yorganına göre uzatmak için bazı düzenlemeler yapılabilir. Hayallerini kurduğumuz birçok konuda “nasıl” sorusunun cevaplarını arayabiliriz. Bugün acele ve telaşla karar almak yerine daha etraflıca düşünüp hesaplı ilerlemek gerekiyor. Diplomatik yaklaşımlar etkili olurken, aşırı talepkar tutumlardan zarar görebilirsiniz. Sadece uyumlu olmak adına kabul ettiğiniz şeyler yanında, itiraz etmiş olmak için zıtlaşmakta içinden çıkılmaz durumlar oluşturabilir. Çocuk gibi inatçı, çatışmacı olmadan sevgi ve huzur içinde hareket edenler kazanacak.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ailem ve sevdiklerimle güven içindeyim. Yaşamın akışına güveniyorum ve bana getirdiklerini sevgiyle kabul ediyorum. Bolluk ve bereket içindeyim. Şükürler olsun.