Somut ve sonuç odaklı zihinsel aktiviteler içinde ilerleyeceğiniz günün en önemli konusu sonuç odaklı ve gerçekçi  olmak. Tamamlayacağımız işlerin kazancı büyük olacak. Aynı anda çok şey yapmak değil ancak verimli olmak önemli. Bu sebeple detaylara takılarak aşırı mükemmeliyetçi ve titiz yaklaşımlar oyalanmanızı ve işleri tamamlamakta zorlanabileceğinizi gösteriyor. Önemli işlere öncelik vererek bazı işleri de delege etmek günün verimini artırırken yapamayacağınız işlere evet diyerek üzerinize almayınız. Günün sanatsal ve estetik işler açısından yaratıcı bir enerjiye sahip.

Çok oyalanmadan sonuç odaklı olmak, daha gerçekçi ve ayakları yere basan durumların çözüme ulaşmada etkili olduğunu gösteriyor. Aşırı hayalperest yaklaşımlar ve maymun iştahlı yaklaşımlarla ilerlemek mümkün olmayabilir. Takıntılardan ve inatlardan, sizi engelleyen yanlış inançlardan kurtulmak üzere çalışmalar yapabilirsiniz. Sürekli yoğun şekilde çalışmaktan tükenmiş hissediyorsanız yaşamın keyifli yüzüne de zaman ayırmak iyi olabilir. Uzun zamandır kendiniz için eğlence hobi tarzı şeyler için zaman ayıramadıysanız o zaman biraz zaman ayırmak keyfinizi yerine getirebilir. Aşk ve romantizme yaşamınızda yer açınız. Bekarlar sevgilileri ile, evliler eşleri ve çocukları ile keyifli bir akşam geçirebilirler.Yeme içme konusunda abartılı olmayınız.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ben önce hayal ederim. Sonra düşünürüm. Sonra niyet eder ve hayallerimi ete kemiğe büründürürüm. Hayallerimi yapacaklarım için zengin bir kaynak olarak kullanıyorum.