Anlaşma imzalamak, evlilik için imza atmak, şirket birleşmeleri veya ortaklıklar için harika bir gündeyiz. Bugün işinizde değişim yapmak istiyorsanız bunun için harekete geçebilirsiniz. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız işlerde en mükemmele ulaşıp ilerlemek içinde hoş bir gündeyiz. İyice olgunlaşmış ve servis edilmeye hazır işler kullanıma sunulabilir ve büyük kazançlar elde edilecek işlere atılım yapılabilir. Büyük başlangıçlara birlikte başlamak istediğiniz kişilerle el ele omuz omuza gelebilirsiniz.

Aşkın ve romantizmin dili bugün çok hoş. Sevenler sevdiklerine sevdiğini söylesin. Bugünün uzlaşma, sevgi ve birliktelik enerjisi uzun süreli bağların kurulmasına vesile olurken , aile olmak ve yuva kurmak üzere kararlar alınabilir. Bekarlar evlenme teklifleri alabilir yada evlenme teklifinde bulunabilirler. Yaşamınızda bugüne kadar küs kaldığınız yada ayrı kaldığınız kişilerle olan bağınızı tamamen kopartabilirsiniz yada sorunları çözüme ulaştıracak şekilde hareket edip keyifli bir döneme adım atabilirler. Birikmiş sorunlar radikal kararlar aldırabilir ve dün beyaz olan bügün siyah olabilir.

 

 GÜNÜN OLUMLAMASI

Aşkın ve sevginin yaşamıma gelmesine izin veriyorum. Bu aşkı ve sevgiyi en doğru kişi ile yaşamayı seçiyorum ve bunu hakediyorum.