21 Ocaktan gelen farkındalıklarla yeniye doğru adım nasıl atılır ? Bugün özellikle neye ne kadar uyum sağladığınızı yada özel yaşantınızda eşinizle, sevgilinizle olan ilişkide ne kadar denge de olduğunuz konusunda düşünebilirsiniz. İçsel olarak duygusal birikimlerinizin dışarıya aktarılması yada ifade edilmesi gerekiyor olabilir. Sözel olarak kendinizi ifade ederken kırıcı olmadan ifade etmeye, açık ve net olmaya özen gösteriniz. Katı ve uzlaşmaz tutumlar yerine daha çözüm odaklı olmak kazandırırken, esnek yaklaşımlar engelleri aşmayı kolaylaştıracaktır.

Bugün birlikte olduğunuz kişilere empatik olarak yaklaşmaya , kendinizi unutmayıp sorunlarınıza ilgi göstermeye, ilişkilerle yada çevrenizle olan iletişimde kendinizi nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz konusunda araştırma yapmaya özen gösteriniz. Dipli bucaklı yapılacak çalışmalarda aktif bir zihinle üretken olabileceğinizi söyleyebiliriz. Denge kurmak aynı zamanda denginizi bulmaya yararken, dengini bularak sağlanacak dengeler ilerleyen günleri daha canlı hale getirebilir. Aksayan durumlarda, zıtlıklarda veya tartışmalarda olan şeyleri bu bana ne gösteriyor düşüncesiyle ele alırsanız öğrenecek ve ilerleyecek çözümlere ulaşabilirsiniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşam yolculuğunda olan her şey hayrımadır ve olanı olduğu gibi kabul ederken değişim enerjisinin de yaşamıma girmesine izin veriyorum. Empati ve sevgi dolu yaklaşımlar ile kurduğum iletişim köprüleri bana yeni insanların ve  yeni dünyaların kapılarını açıyor. Şükürler olsun .