Gözlemci, titiz ve detayların önemi bilerek işlerinizi en mükemmel şekilde yapabilirsiniz. Bugün detayların önemli olduğu işlerde çalışmak gerekiyor. Bir araya gelerek takım oluşturmak yada organize olmak, araştırma yapmak ve detaylarıyla belli konuları tartışmak için çok özel bir gündeyiz. İdealist yaklaşımlar özellikle geleneksel tutumlar yeniye adım atmanızı zorlaştırabilir. Bu anlamda farklı düşünceleri yeni bir denge kurmak maksadıyla değerlendirmeye almak gerekiyor. Cesur ve yeteneklerinizi kullanarak ilerleyeceğiniz kararlı tutumlar yeni başlangıçları desteklerken eskimiş ve işe yaramaz şeyleri tamamen yaşamınızdan çıkarmaya vesile olacak.

Önyargılardan ve sabit bakış açılarından, geçmişten yada aileden gelen yanlış inanç kalıplarını bugün özellikle işe ait konularda kısıtlayıcı olarak görebilirsiniz. Tüm bu kısıtları ve zorlanmaları farkındalıkla ele almak ve yeni düzenlemelere dönük kararlı adımlar atmak başarılı olmanızı sağlayacaktır. Köklü ve derin başlangıçları, işle ilgili değişimleri dengeli şekilde ele alma zamanı. Cesur, atak ve motive olanlar ilerlerken,tembeller ne haliniz varsa görün tavrı içinde beklemede kalabilirler.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yeteneklerimi kendim ve bütünün hayrına en mükemmel şekilde kullanmayı seçiyorum. Ben özelim ve tekim.  Kendi yaratıcılığımı kazandığım farkındalıklarla ne için, ne zaman , nerede , kimle ve nasıl kullanacağımı biliyorum.