Yaşamdan aldığınız bir tat var mı ? Neden yaşam size tat vermiyor ? Acaba kendinize ait bir hayatı mı yaşıyorsunuz ? Kendiniz için ne yaptınız bugüne kadar ? Sürekli başkaları için bir şeyler yapmaktan çok mu yoruldunuz ? Bugün soruların size getirdiği derin düşünceler ile kendi yaşamınıza vizyoner bir bakışla bakma günü. Hafta sonu belki sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirmek isteğinde olabilirsiniz. Bu zamanın bir kısmını kendinizi geliştirmek ve kendi yaşamınıza çeki düzen vermek için kullanabilirsiniz. Duygusal yüklerden arınmak ve yaşam yolculuğunda daha sağlıklı ilerlemek adına yapılacak tüm çalışmalar için oldukça iyi bir gün.

Yeni hedefler belirlemek, bu hedefleri belirlerken kendi hayallerinizi kaynak olarak kullanmak, kendi yeteneklerinizi yaşamınızda başkaları için nasıl kullanıyorsanız kendiniz içinde aynı şekilde kullanmak bugünün anahtarları. Özellikle iş ve kazanç konularında farklı yöntem ve teknikleri denemeye başlamak yada bugüne kadar yaptığınız fedaların karı olmadığını görmek sizi farklı şeyler yapmaya itebilir. Kendinizi kandırmadan sorunların kökenine inerek ilerleyebilirsiniz. İkilemler ve değişken yaklaşımlar bugün zorlayıcı ve yorucu olabilir. Daha kararlı ve onay beklemeden kendi yaratıcılığınıza ve kaynaklarınıza güvenerek ilerlemeye özen gösteriniz.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Ben kendime ne kadar değer veriyorsam başkaları da bana o kadar değer veriyor. Bunun farkındayım ve bu farkındalıkla kendi yaşamıma ait kararları kendim alarak yaşamıma sahip çıkıyorum.  Değişik ve farklı durumların yaşamıma kattığı zenginliği sevgiyle kabul ediyorum ve odaklanarak kendim ve bütünün  hayrına olanı seçiyorum.