Hızla akan günün heyecanlı ve enerjik havası tutkularınızı öne çıkarırken içinizden kopup gelen duyguların akışına kendinizi bırakabilirseniz ilişkilerde canlanma olabilir. Aşk ve romantizm kurallarla yada kontrollü yaşanmaz. Aklınızla severken yüreğinizi göz ardı ederseniz elinizi cevapsız bir sevgi için uzatmış olabilirsiniz. Bağ kurmak güvende hissetmek ilişkilerde ilerleme sağlarken aksi durumlarda uzaklaşmalar olabilir. Eğlenceli bir enerji var ancak bunu kendi yaşantınızı hafife alarak yada kendinizi unutarak kullanmak yerine vaktinizin kıymetini bilerek hareket etmek gerekiyor. Bugün verdiğiniz sözlere dikkat edin. Fedakarlıklar ve kırmamak için evet denilen durumlar sorun oluşturabilir. Başkalarının yeteneklerinizi sömürmesine ve sizi kullanmasına müsaade etmeyiniz.

Detaylarda çok oyalanmak eldeki işlerin tamamlanmasını zorlaştırırken, ağaçtan ormanı göremez hale gelmeyelim. Aşırı mükemmeliyetçi yaklaşımlar eleştirel yönünüzü açığa çıkarırken patavatsızca edilen sözler alınganlıkla karşılanabilir. Duygusal gelgitlerde denge kaybı yaratırken, ne kadar kararlı iseniz o kadar iş tamamlayacak ve ilerleyeceksiniz. Kendi yaratıcılığınıza güvenip yola çıkarsanız kendi kaynaklarınızı etkin kullanarak çok büyük işlerin üstesinden gelebilirsiniz. Özgüveninizi artıracağınız çok fırsat oluşurken bunları atak şekilde kullanma isteği ve niyeti olmalı.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın bana sunduğu tüm fırsatları görüyor ve akışta kalarak bana sunulan bu fırsatları kendimin ve bütünün hayrına  en mükemmel şekilde kullanıyorum.