Maddi ve manevi kazançlar açısından oldukça iyi bir gündeyiz. Günün iş açısından bereketli olan günerjisi, tamamlanan her çalışmanın iyi bir kazancı olacağını gösteriyor. Elde edilen kazancın birikime ayrılan kısmı büyük olabilir. Özellikle kendinizi güvence altına alacak birikimlere yatırımlar yapabilirsiniz. Birleşerek ilerleyen çiftler geleceğe dönük mülk yada benzeri yatırım araçlarına kaynak oluşturabilirler. Ev almak veya satmak için oldukça iyi bir gündeyiz. Taşınmazlar haricinde sigorta yada benzer durumlar içinde araştırmalar yapılabilir. Dengeli olunması gereken bugün içinde yeteneklerinizi kendi hayrınıza kullanmaya özen göstermek gerekiyor. Yoğunluk içinde kazalara dikkat etmek gerekiyor. Acele ile yapılan işlerde kaza riski çok yüksek.

Detaylara inilerek yapılacak işlerin yoğunluğu sabırsız yaklaşımlarla birleştiğinde dengesizlik artabilir.Kullandığınız kelimelere özen göstermeniz özellikle diplomatik bir dille ve kibar yaklaşımlar içinde olmak önemli. Sorun çözerken uzlaştıran barışçıl ve bütünün hayrına yaklaşımlar sonuç verirken, araştırmacı ve çözüm arayan yönünüzü geliştirme fırsatları bulabilirsiniz. Hassas yaklaşımlar uzaklaşma ve kaçışları getirebilir.  Verilen sözlerin tutulması ve dönekliklere dikkat.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Bolluk ve bereket enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum. Maddi ve manevi zenginlik içindeyim. Yaşamın bana sunduğu tüm zenginlikleri sevgiyle kabul ediyorum.