Maddi birikimlerinizi ölçülü kullanmanız gereken bir gündesiniz. Kendinizi güvende hissetmek ve garantiye almak adına neler yapacağınızı düşünebilirsiniz. Elde edilen kazançların nasıl değerlendirileceği önem kazandığı için hakkınızı istemekte hassas olunuz. Başkalarının size görev olarak yüklediği her şeyin bir karşılığı olmalı. Maddi ve manevi olarak takdir edilmeyi beklemek yerine bunu istemelisiniz. Size ait olmayan sorumlulukları üzerinize almayınız. Sebep sonuç ilişkisi üzerinde durarak sonuç almaya dönük çalışmalar olumlu olurken aksi durumlarda bitmeyen işler canınızı sıkabilir. Aynı anda bir çok şey yapmak değil verimli olmak gerekiyor.

İlişkilerde bağ kurmak adına atılan adımlarda verilen sözlere dikkat etmek gerekiyor. Aşkın ve romantizmin bolca etrafımızı sardığı bugünde doğru olduğuna inandığınız kişiye karşı olan duygularınızı açıkça söylemek gerekiyor. Kendinizi ne kadar net ifade ederseniz o kadar kazançlı olacağınızı söyleyebiliriz. Bunun özel yada iş tüm ilişkiler için geçerli olduğunu unutmayınız. Detayların önemli olduğu bugün ince düşünmek kazanç sağlarken, kendini beğenmiş, narsist ve doyumsuz yaklaşımlarsa hayal kırıklığı getirebilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Yaşamın doğal akışı içinde olan herşey kendimin ve bütünün hayrınadır. Olanı olduğu gibi kabul ediyor ve kendimi akışa bırakıyorum. Aşk ve sevgi benim hayatıma akıyor…