Aşkın ve romantizmin daha kolay dile getirilebileceği bugünde yeni aşklar için köprü olacak iletişime açık olmak gerekiyor.Cesur yüreklerin birleşip derin köklerle ilerleyeceği ilişkiler başlayabilir. Oluşan bağlar oldukça kuvvetli olacağı için aile kurmaya yönelik atılan adımlar atılabilir. Yeni aşkların uzun süreli olacağını söyleyebiliriz. Aşkın nerede ne şekilde yakalayacağı bilinmez. Bugün sürpriz aşklara tanık olabilirsiniz. Ayrıca olan yada başlayan yeni ilişkiler ezber bozan ve devrim şeklinde değişime götürecek şekilde olabilir. Sıradışı aşklara hazır mısınız ?

İş  ortamında yeni farklı teknikleri ve teknolojilerin kullanılacağı durumlar ile yabancılarla ilişkiler ışığında başlayan ticaret konuları gündeminize gelebilir. Öğrenilecek çok şey ve gidilecek uzak yerler olabilir. Diplomasi, yeniye olan açıklık ve cesaret yolunuzu açarken kazançlar büyük olacak. Bugün ekilen tohumlar o kadar büyük sonuçlar verebilir ki yaşamınızda dipli bucaklı değişimler getirebilir.

 

GÜNÜN OLUMLAMASI

Aşkın ve sevgi enerjisinin yaşamıma akmasına izin veriyorum ve kabul ediyorum. Ben aşkın kendisiyim. Yaşamımı kendime en uygun kişi ile birleştirerek ilerlemeyi seçiyorum.